נווט אלינוחייג אלינו

מאמרים

כל מה שחשוב לדעת על פינוי-בינוי בגבעתיים

כל מה שחשוב לדעת על פינוי-בינוי בגבעתיים

עם ההתרחבות המתמדת של האוכלוסייה בישראל וצמיחתו המואצת של עולם ההייטק והעסקים, גדלה עוד יותר הדרישה למגורים ולנכסים עסקיים במרכז הארץ. בתוך כך, גדל כוחה הנדל"ני של העיר גבעתיים. העיר השקטה, הקטנה והצמודה לתל אביב מספקת עבור רבים פתרון לאנשים שעובדים בעיר הגדולה אבל לא רוצים לגור בתוך ההמולה התל אביבית, ובמיוחד, לא לשלם את מחירי הדיור הגבוהים לעין שיעור בה. 

קרא עוד

פינוי בינוי

פינוי בינוי

כחלק מתוכניות ציפוף הערים והמחסור בשטחים חדשים לבניה בתוך ערים מיושבות, פותחה מדיניות ההתחדשות העירונית.  הרעיון העומד מאחורי פינוי ובינוי הוא שמירה על צביון עירוני בשטחים המוגדרים לכך ללא שום פגיעה בריאות הירוקות של העיר.

קרא עוד


פרויקטי התחדשות עירונית

פרויקטי התחדשות עירונית

התחדשות עירונית היא חידוש שיפוץ ורענון מן היסוד של אזורי מגורים ואזורים מסחריים בתוך ערים מיושבות. ההתחדשות העירונית באה לידי ביטוי בפרויקטים רחבים של פינוי ובינוי ותמ"א 38 לחיזוק ושימור מבנים, לחידוש והחלפת תשתיות ישנות שקרסו.

קרא עוד

חוזה דירה – כל מה שחשוב לדעת

חוזה דירה – כל מה שחשוב לדעת

רגע המכירה או הקנייה של דירה בישראל הוא במרבית המקרים אחת העסקאות הגדולות והרגישות יותר שעושה אדם בימי חייו. אילו נושאים עשויים לגרום למחלוקת מאוחר יותר, ולמה כדאי לשים לב בחוזה הדירה? הכל במדריך הקצרצר לפניכם.

קרא עוד