נווט אלינוחייג אלינו

מאמרים

פינוי בינוי בגבעתיים

פינוי בינוי בגבעתיים

התחדשות עירונית הינה שם כולל לפרויקטים שונים בענף הבנייה וביניהם: פרויקטים מסוג פינוי בינוי, פרויקטים מסוג תמ"א 38, פרויקטים בתחום שימור אתרים ועוד מגוון רחב של פרויקטים. על פי הערכות שונות בענף הנדל"ן, רק פרויקטים מסוג פינוי ובינוי מהווים כיום כ-5% מסך כל התחלות הבנייה החדשות בכל רחבי הארץ, כאשר בין הערים המובילות בכל הנוגע לפרויקטים אלו נכללות בעיקר ערי המרכז. לפיכך, פרויקטים מסוג פינוי ובינוי בגבעתיים מהווים חלק מרכזי בהליכי ההתחדשות העירונית של העיר גבעתיים.

קרא עוד

יזמות מנצחת: לזהות הזדמנויות בתחום הנדל

יזמות מנצחת: לזהות הזדמנויות בתחום הנדל"ן

תחום הנדל"ן מאפשר הרבה אפשרויות להשקעות שונות. ואולי בעיקר מהסיבה שמחירי הנדל"ן מצויים בעלייה מתמדת לשוק מתווספים יותר ויותר משקיעים – ולכולם יש אפשרות להרוויח ולהשיג תוצאות טובות. אך היות ומדובר בעף תחרותי מאוד הרי שיש ליזמים שיצליחו לאתר הזדמנויות טובות ראשונים יתרון רב. וכדי להיות מסוגלים לזהות הזדמנויות נדלן טובות תצטרכו לבצע מלאכה חשובה של מעקב ואיתור הזדמנויות ולהגיע אליהן מיד.

קרא עוד

איך להשיג את הסכמת הדיירים לתמ

איך להשיג את הסכמת הדיירים לתמ"א 38?

אם בעבר היחסים עם השכנים בבניין ובבניינים ליד היו חלק בלתי נפרד מהחיים , הרי שכיום המפגש עם השכנים יהיה בבוקר או בערב בחדר המדרגות או במקרים נדירים בהם חסר לרמי מהדיירים מצרך ...מתי תרגישו את חשיבות היחסים שלכם עם הדיירים בבניין ביתר שאת ? כשתרצו לבצע שיפוץ או הרחבה בדירה שלכם שכדי לבצעה תידרש לכם הסכמת הדיירים בבניין.

קרא עוד

על פינוי בינוי ברמת גן

על פינוי בינוי ברמת גן

במסגרת חוק פינוי ובינוי שהתקבל בכנסת במטרה לאפשר פעילות בנייה והתחדשות במסגרת העירונית מאותרים בערים השונות בארץ מבנים ישנים שבאמצעות הפרויקט יהרסו ויבנו מחדש באופן בטיחותי ומודרני שגם ישדרג את איכות החיים של התושבים בהם וגם יחדש את המראה העירוני.

קרא עוד

גבעתיים – לא מה שחשבתם!

גבעתיים – לא מה שחשבתם!

גבעתיים אחת הערים המתקדמות במרכז ישראל מתחדשת ומתפתחת מאוד בשנים האחרונות. אם בעבר הלא רחוק אופיינה העיר בתושבות גבוהה של בני הגיל השלישי, הרי שבשנים האחרונות כחלק ממהלכי התחדשות עירוניים הגיעו לא מעט זוגות צעירים לעיר וכן מתפתח בה אזור תעשייה משמעותי המשמש חברות היטק, טכנולוגיה ועוד

קרא עוד