נווט אלינוחייג אלינו

מאמרים

מה הופך פרויקט נדל"ן אחד למוצלח ואילו אחר לכישלון? מדוע אנו רואים חברות נדל"ן אשר קורסות ואילו אחרות משגשגות ומצליחות בצורה עצומה. נראה כי ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על הצלחתו של פרויקט נדל"ן וקובעים האם זה יהיה פרויקט מוצלח או לא. נראה גם כי קשה לשים את האצבע על דבר אחד ויחיד שאותו ניתן לציין כמכריע בנוגע לפרויקטים בנדל"ן.

קרא עוד


אם בעבר נדל"ן נתפש כתחום חשוב אבל לא מעניין במיוחד עבור האזרח הקטן, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין: יותר ויותר ישראלים מבינים ששוק הנדל"ן הוא המקום הטוב ביותר להשקיע בו כסף פנוי, וזאת לנוכח התשואות הבינוניות ומטה שמציע שוק ההון, ובהתאם ישנו עניין רב הרבה יותר מבעבר בתחום זה.

קרא עוד

מהו פרויקט פינוי בינוי?

חלק מההערכות של מדינת ישראל לאפשרות של רעידת אדמה היא תוכנית מתאר ארצית מספר 38 שנכנסה לתוקפה במרץ 2005, ובקצרה תמ"א 38. מטרת התוכנית היא לחזק יסודות של מבנים שההיתר לבנייתם ניתן לפני שנת 1980, ושלא עמדו בתקן הישראלי לרעידות אדמה.

קרא עוד

חלק מההערכות של מדינת ישראל לאפשרות של רעידת אדמה היא תוכנית מתאר ארצית מספר 38 שנכנסה לתוקפה במרץ 2005, ובקצרה תמ"א 38. מטרת התוכנית היא לחזק יסודות של מבנים שההיתר לבנייתם ניתן לפני שנת 1980, ושלא עמדו בתקן הישראלי לרעידות אדמה.

קרא עוד